Дорогі колеги, щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби!
Зараз ми з вами проживаємо дуже важкий час, сповнений втрат, небезпек та випробувань. Наша робота завжди була нелегкою і відповідальною. В умовах війни турбот та випробувань, на жаль, стало набагато більше.
Вірю, що разом ми обов’язково впораємося з усіма професійними та особистими викликами. І зробимо ще багато корисних та потрібних справ для розвитку і процвітання України.
Дорогі колеги, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у вашій важливій і відповідальній справі. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Міцного здоров`я вам, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім’я майбутнього України!
Бажаю, щоб кожен день вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!
Мирного неба та перемоги нашій державі! Міцного здоров`я, спокою та благополуччя – кожному з нас!
З повагою
Начальник районної
військової адміністрації Олександр Гаврилюк