Шановні вболівальники!
Дата: 23.06.2023 12:17
Кількість переглядів: 77
Районна асоціація футболу запрошує Вас на гру завершального 10-го туру 1-го Благодійного чемпіонату Тульчинського району з футболу серед аматорських команд сезону 2022-2023 років між командами ,,Поділля-ВідродженняКирнасівка та ганнопільський ,, Феніксом '', який відбудеться у неділю 25-го червня о 16.00-год. на стадіоні смт.Кирнасівки.
Благодійний матч присвячений пам'яті загиблого Героя-земляка Василенка Івана Миколайовича.
Слава ЗСУ!
Слава Україні!
Разом до Перемоги!