Війна продовжує свої страшні чорні жнива і сіє у серцях людей горе й смуток, біль і тугу…

Дата: 23.06.2023 17:56

Клята війна забрала ще одне життя. Захищаючи Україну загинув Гребень Олег Миколайович, 1969 року народження, житель с.Городківка Городківської громади.

Старший  матрос Гребень Олег Миколайович був такелажником евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення танкового батальйону.

З перших днів повномасштабного вторгнення наш земляк взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини.

Під час виконання бойового завдання, поблизу населеного пункту Макарівка Волноваського району Донецької області Олег Миколайович отримав поранення несумісні із життям.

Глибинний біль ми відчуваємо, коли прощаємося з синами нашого району – сміливими, хоробрими, безстрашними. Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині загиблого Героя. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Світла пам'ять і вічна шана Герою-земляку, який віддав життя за Незалежність та територіальну цілісність України.