Війна зламала крил твоїх політ

Дата: 28.06.2023 22:31

Скільки горя вже принесла ця клята війна, скільки людських доль скалічила. Він як і решта захисників, як всі ми, хотів жити у вільній країні, працювати під мирним небом, радіти кожній миті життя, просто вільно дихати на своїй рідній, Богом даній, землі. Але, на жаль, йому не судилось.

Ворог обірвав життя Сватку Дмитру Васильовичу, 11 вересня 1984 року народження, жителю с.Тиманівка Тульчинської громади.

Солдат Сватко Дмитро Васильович був стрільцем – номером обслуги 4 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону.

Під час виконання бойового завдання на Донеччині, 26 червня 2023 року наш Герой-захисник загинув.

Дмитро Васильович приймав безпосередню участь в  заходах необхідних для  забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Загинув, але назавжди в нашій пам’яті залишившись Героєм, що віддав власне життя заради мирного майбутнього мільйонів українців.

Неможливо описати увесь біль втрати для рідних і близьких. Висловлюємо глибокі співчуття, сумуємо разом з вами, підтримуємо в цей тяжкий час.

Ми не забудемо і свято шануватимемо жертовний подвиг Дмитра Васильовича та кожного загиблого захисника.

Вічна пам'ять тобі, Герою, і Царства Божого на Небесах.

Фото загиблого Сватка Дмитра