Участь в засіданні 34 сесії Крижопільської селищної ради 8 скликання

Дата: 30.06.2023 15:16

Сьогодні, 30 червня 2023 року відбулась чергова 34 сесія Крижопільської селищної ради 8 скликання в роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.

Було опрацьовано ряд важливих питань щодо сталого розвитку громади.

Депутатами прийнято рішення про внесення змін до:

- Програми підтримки та розвитку  парку культури та відпочинку;

- Комплексної оборонно-правоохоронної Програми;

- Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження;

- Про нову редакцію Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного, місцевого  значення і доріг комунальної форми власності;

- Про порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок.

Також було внесено зміни до Статуту комунальної установи «Крижопільська школа мистецтв», внесено зміни до Правил розміщення зовнішньої реклами, та до бюджетних програм селищної ради, положення відділу освіти, молоді та спорту. Затверджено Статути Парку культури та відпочинку селища Крижопіль та Крижопільського МЦ ПМСД у нових редакціях.

Прийняті рішення про фінансову автономію ряду навчальних закладів громади. Депутати також опрацювали земельні питання.