П’ядесят шість питань розглянуто на черговій сесії Піщанської селищної ради

Дата: 30.06.2023 15:45

Сьогодні, 30 червня заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій взяв участь у засіданні 34 сесії Піщанської селищної ради 8скликання.

Загалом депутатами розглянуто 56 питань. По усіх прийняті відповідні рішення. Зокрема внесено зміни до ряду соціальних програм у частині підтримки родин загиблих героїв, а також надання допомоги пораненим воїнам. Відповідні зміни внесені і до селищного бюджету. Крім того було виділено додаткові кошти на ремонт/облаштування протирадіаційних та найпростіших укриттів. Також було опрацьовано ряд земельних питань.

Крім іншого - затверджено програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023-2025 роки.