Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні чергової 42 сесії обласної Ради 8 скликання

Дата: 30.06.2023 15:45

Разом із депутатами очільник області заслухав звіт Начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Івана Іщенка про стан законності, боротьби із злочинністю та охорону громадського порядку на території області.

Також заслухали та прийняли звіт з виконання Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2022-2026 роки.

Затвердили список вінничан, які отримають Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною».

«Депутати розглянули питання про розвиток галузі охорони здоров’я області та підтримали низку питань, що стосуються господарської діяльності обласних комунальних підприємств: трудових відносин з керівником, внесення змін до статутів та приймання-передачі майна», - зазначив Сергій Борзов.

Загалом сьогодні депутати розглянули та прийняли 28 питань важливих для забезпечення життєдіяльності Вінницької області.

«Працюємо далі!» - підкреслив очільник області.