Він був Героєм на землі, а став янголом на небі

Дата: 30.06.2023 17:12

Російська військова агресія продовжує забирати життя найкращих представників української нації – тих хто пішов боронити нашу країну із зброєю в руках.

29 червня у Вінницькому шпиталі, після важкої боротьби з невиліковною хворобою навіки перестало битися серце Говтвян Володимира Володимировича, 04 липня 1982 року народження.

Наш захисник був номером обслуги кулеметного відділення взводу вогневої підтримки, призваний першим відділом РТЦК та СП.

Завтра, 1 липня 2023 року до с.Ракова Томашпільської громади буде рухатися кортеж з воїном на щиті.

Молодий красень, хоробрий захисник, вірний син України, побратим, друг, Герой. Назавжди в строю, пам’яті і в наших серцях. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття Ользі Віталіївні Решетніковій та Світлані Володимирівні Говтвян з приводу непоправної втрати – смерті сина і брата. Розділяємо горе вашої родини та разом із вами схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять Герою України!