Українська земля скроплена кров’ю своїх захисників та окутана невгамовним болем рідних.

Дата: 03.07.2023 14:37

Кожен метр відвойованої української землі дається кров'ю. Кров'ю наших військовослужбовців, які гинуть на полі бою за Батьківщину.

Будучи відданим Військовій присязі на вірність Українському народу загинув Запорожець Артем Валерійович, 20 липня 1989 року народження, житель Херсонської області.

Через вторгнення агресора в рідну домівку, родина знайшла прихисток в с.Улянівка Тульчинської громади, а Артем Валерійович взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини.

Солдат Запорожець Артем Валерійович був гранатометником 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти.

Наш Герой-захисник був виваженим, відповідальним та добре вмотивованим до військової служби бійцем. Завжди готовий прийти на допомогу побратимам. Добре розумів цінність незалежності та волі рідної землі.

1 липня 2023 року під час штурму позицій підрозділу противником, в наслідок ракетного обстрілу та стрілецького бою, в районі населеного пункту Терни Донецької області отримав поранення несумісні із життям.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам, усім хто знав, любив, цінував на поважав Артема Валерійовича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна пам’ять Герою!