Назавжди в небесному війську

Дата: 04.07.2023 15:31

Чергова втрата наших захисників – це відірвана частинка серця рідної землі. Війна росії проти України приносить із собою втрати, невимовний біль, важкі страждання і залишає свій жахливий слід на історії багатьох поколінь українців. Вона змінила життя сімей мільйонів українців, зі звичного, мирного на тривожне, сповнене небезпек, воєнне.

На Донеччині, 3 липня 2023 року окупант забрав життя Коржу Євгену Володимировичу, 04 вересня 1988 року народження, жителю с.Суворовське Тульчинської громади.

Молодший  сержант Корж Євген Володимирович був командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам, усім, хто знав, любив, поважав Євгена Володимировича.

Лише серце знає всю глибину смутку за рідними, душі яких полинули в небо навіки. Залишається з нами пам'ять про них світла, як сльоза, вічна, як вогонь, що крізь земне життя віє німим спокоєм, зберігаючи назавжди теплі спомини про всіх, кого вже ніколи не повернути.
Спи спокійно, Герою! Добра світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться у наших серцях.

Ніколи не забудемо і не пробачимо цього росії…
Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас.