Продовжуємо підтримувати родини загиблих Захисників Тульчинщини

Дата: 04.07.2023 16:18

Чотириста дев’яносто шість днів триває опір нескореної нації. Наші мужні військовослужбовці відвойовують метр за метром української землі, проливаючи власну кров.

Вони стримують ворога ціною власного життя. Наш обов’язок підтримати їх родини.

Сьогодні, 4 липня 2023 року за  дорученням начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступники відвідали родини загиблих військовослужбовців Крижопільської та Тульчинської громад.

Очільник району поспілкувався з членами родин, виказав слова підтримки та подяки з виховання справжніх Синів-патріотів своєї Батьківщини. Вислухав проблемні питання, які за відпрацьованим алгоритмом оперативно вирішуються відповідальними службами та працівниками районної військової адміністрації, перебувають на особливому контролі у керівництва району та громади.

«Щиро намагаємось завжди бути поряд, пам’ятаємо, вшановуємо та всебічно допомагаємо вирішити ваші проблеми, адже ми в неоплатному боргу перед світлою пам’ять наших Захисників», - сказав Олександр Гаврилюк.

Також кожній родині загиблого захисника було передано слова підтримки та допомогу від очільника області.