Проведено виїзний прийом громадян в Крижопільській громаді

Дата: 05.07.2023 15:43

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відповідно до графіку, керівництвом районної військової адміністрації продовжуються здійснюватись виїзні прийоми громадян.

Сьогодні, 5 липня 2023 року робоча група працювала в Крижопільській громаді.

Зі своїми проблемами до начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка  звернулись місцеві жителі, їх проблемні питання  були вислухані та взяті на контроль та розгляд. Жителів громади виявили  активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Спільно із селищним головою Володимиром Василишиним було опрацьоване питання подальшої підтримки Збройних сил України, побутові і юридичні проблемні питання родин наших Захисників та Захисниць. Розглянуто нові проєкти співпраці з громадою, організацію роботи ПСМД громади.

На всі запитання очільник району та фахівці з робочої групи на місці надали грунтовні роз’яснення, по ряду питань будуть дані доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.

Виїзні прийомі в громадах тривають відповідно затвердженого графіку.