Підтримка родин військовослужбовців Крижопільської громади

Дата: 05.07.2023 16:19

Сьогодні, 5 липня 2023 року в Крижопільській громаді була організована зустріч з родинами Захисників та Захисниць громади. Дані візити відбуваються в рамках програми, яка ініційована начальником обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим. Під час першого етапу зустрічей від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації було роздано понад чотириста наборів. Зараз триває друге коло зустрічей під час якого роздано 120 наборів.

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із фахівцями РВА вислухали проблемні питання членів родин Захисників та Захисниць, надали роз’яснення та взяли їх на особливий контроль. До вирішення питань по суті залучаються спеціалісти різних сфер, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади аби задовільнити максимальну кількість питань.

Працюємо на результат та задля Перемоги!