Сергій Борзов взяв участь у засіданні 35 сесії Вінницької міської ради

Дата: 07.07.2023 13:15

7 липня Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні 35 сесії Вінницької міської ради 8 скликання.

Депутати розглянули 91 питання.

Зокрема, йшлося про зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької громади на 2023 рік.

Як повідомив очільник області, також були внесені зміни до низки інших програм, які стосуються охорони навколишнього природного середовища, розвитку аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки, цифрового розвитку.

Крім цього, прийняті рішення про передачу в 2023 році субвенції з бюджету Вінницької міської територіальної громади бюджетам міських, селищних, сільських територіальних громад області.

Також під час засідання присутні розглянули низку питань щодо землеустрою в межах Вінницької громади.