Дорогі жителі Тульчинщини!

Дата: 08.07.2023 09:04

Прийміть щирі та сердечні вітання з Днем родини!

Ніхто не стане заперечувати істину, що родини завше була і залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Безумовно, людині дуже важко існувати без родини. Родина є тією цеглиною, на якій стоїть держава.

Українці споконвічно вирізнялися з-поміж інших народів шанобливим ставленням до родинних цінностей. Саме тому родини в нашій країні є основним елементом суспільства, носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного з нас.

«Родина, родина це вся Україна. З глибоким корінням, з високим гіллям», - як співав Назарій Яремчук.

Тож нехай наше родинне дерево буде рости, розростатися, ставати щораз сильнішим і квітучішим. А його коріння буде міцне, щоб давати енергію та живити всіх членів нашої сім'ї!

Бажаю вам аби підтримка найрідніших допомагала впоратись з будь-якими труднощами. Нехай всередині сім'ї та в Україні буде мир і любов!

З Днем родини!

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк