Україна прагне отримати «роумінговий безвіз» із ЄС на постійній основі, — Денис Шмигаль

Дата: 14.07.2023 10:03

Безкоштовний роумінг для українців у ЄС був продовжений на рік. Відповідну угоду підписали європейські та українські оператори, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, українці, які виїхали в пошуках прихистку, залишаться на зв’язку з Батьківщиною, що є важливою запорукою їх повернення додому.

«Водночас маємо ще більш амбітну мету – хочемо отримати так званий «роумінговий безвіз» на постійній основі. Маємо рік на адаптацію українського законодавства до європейських стандартів. Після цього станемо частиною довгострокової угоди Roam like at home, тобто «За кордоном — як і вдома», — відзначив Прем’єр-міністр.

Як підкреслив Денис Шмигаль, це стане важливим кроком у секторальній євроінтеграції України.