Навіки в нашій пам’яті…

Дата: 14.07.2023 12:44

Чергова болюча звістка про втрату військовослужбовця прийшла в наш район. Захищаючи Батьківщину загинув Сухина Максим Вікторович, 08 березня 1993 року народження, житель с.Вільшанка Городківської громади.

Як справжній чоловік він пішов захищати Україну, рідну домівку, свою  родину від ворога. Але на війні огорнула його долю своїм чорним крилом безжальна смерть.

Старший  сержант Сухина Максим Вікторович призваний за мобілізацією Крижопільським РТЦК та СП, був старшим стрільцем-оператором 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону.

12 липня  2023 року в районі населеного пункту Григорівка Донецької області, виявивши стійкість на мужність наш Герой-захисник загинув.

Лише серце знає всю глибину смутку за рідними, душі яких полинули в небо навіки. Залишається з нами пам'ять про них світла, як сльоза, вічна, як вогонь, що крізь земне життя віє німим спокоєм, зберігаючи назавжди теплі спомини про всіх, кого вже ніколи не повернути.

Вічна пам’ять Герою!