На небо полинула ще одна душа молодого бійця!

Дата: 17.07.2023 14:53

Стало відомо про загибель Цимбалюка Ігната Руслановича, 1998 року народження, жителя м.Торецьк Донецької області. В місті Тульчин знайшла прихисток бабуся військовослужбовця Тетяна Іванівна, яка змушена була покинути власну оселю через вторгнення окупанта.

Наш Герой-захисник пройшов строкову військову службу, став на захист Батьківщини в  жовтні 2019 році, підписав контракт.

Головний сержант Цимбалюк Ігнат Русланович був командиром танка.

Не дожив, не домріяв, але він свято вірив в Україну та віддав за рідну країну найдорожче - життя. 16 липня 2023 року внаслідок  прямого влучання у бліндаж під час артилерійського обстрілу військовими формуваннями російської федерації, поблизу населеного пункту Веселе Бахмутського району Донецької області наш Герой-захисник загинув.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім хто знав, любив, поважав Ігната Руслановича. Розділяємо біль важкої втрати, у  скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України.

Саме завдяки таким людям, як наш Захисник, ми сьогодні маємо можливість жити під блакитним небом та розмовляти рідною мовою.

З глибокими співчуттями і вірою у Перемогу!