На небо полинула ще одна душа молодого бійця!
Стало відомо про загибель Цимбалюка Ігната Руслановича, 1998 року народження, жителя м.Торецьк Донецької області. В місті Тульчин знайшла прихисток бабуся військовослужбовця Тетяна Іванівна, яка змушена була покинути власну оселю через вторгнення окупанта.
Наш Герой-захисник пройшов строкову військову службу, став на захист Батьківщини в жовтні 2019 році, підписав контракт.
Головний сержант Цимбалюк Ігнат Русланович був командиром танка.
Не дожив, не домріяв, але він свято вірив в Україну та віддав за рідну країну найдорожче - життя. 16 липня 2023 року внаслідок прямого влучання у бліндаж під час артилерійського обстрілу військовими формуваннями російської федерації, поблизу населеного пункту Веселе Бахмутського району Донецької області наш Герой-захисник загинув.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім хто знав, любив, поважав Ігната Руслановича. Розділяємо біль важкої втрати, у скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України.
Саме завдяки таким людям, як наш Захисник, ми сьогодні маємо можливість жити під блакитним небом та розмовляти рідною мовою.
З глибокими співчуттями і вірою у Перемогу!