Шановні громадяни та жителі Тульчинського району!

Дата: 28.07.2023 08:00

Сьогодні, ми відзначаємо День Української Державності та хрещення Київської Русі-України.

Історія українського державотворення сягає своїми витоками Руської
середньовічної держави, центром якої був Київ. Прийняття князем Київським Володимиром у 988 році християнства стало для України цивілізаційним вибором. Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, дало поштовх розвитку кириличної писемності. Саме у день вшанування пам’яті видатного державотворця Київського князя Володимира Великого та у День Хрещення Київської Руси–України встановлено День Української Державності.

Ці дві важливі події об’єднують нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Вони є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії, яка має тисячолітнє коріння.

Дорогі земляки!

Цей день символізує зв'язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Бажаю усім вам зміцнення української ідентичності задля процвітання нашої країни. Нехай День Української Державності зітре кордони та об'єднає українців у всьому світі, а мудрість та сила дасть нам натхнення.

Будьмо сильні,  маймо непохитну віру, бережемо рідних, шануймо українські традиції, нашу історичну та культурну спадщину.

Ми горді тим, що наша Батьківщина – Україна!

Разом ми сильні!

Слава Україні!

З повагою,

начальник районної військової  адміністрації                                    Олександр ГАВРИЛЮК