Шановні громадяни та жителі Тульчинського району!
Сьогодні, ми відзначаємо День Української Державності та хрещення Київської Русі-України.
Історія українського державотворення сягає своїми витоками Руської
середньовічної держави, центром якої був Київ. Прийняття князем Київським Володимиром у 988 році християнства стало для України цивілізаційним вибором. Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, дало поштовх розвитку кириличної писемності. Саме у день вшанування пам’яті видатного державотворця Київського князя Володимира Великого та у День Хрещення Київської Руси–України встановлено День Української Державності.
Ці дві важливі події об’єднують нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Вони є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії, яка має тисячолітнє коріння.
Дорогі земляки!
Цей день символізує зв'язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Бажаю усім вам зміцнення української ідентичності задля процвітання нашої країни. Нехай День Української Державності зітре кордони та об'єднає українців у всьому світі, а мудрість та сила дасть нам натхнення.
Будьмо сильні, маймо непохитну віру, бережемо рідних, шануймо українські традиції, нашу історичну та культурну спадщину.
Ми горді тим, що наша Батьківщина – Україна!
Разом ми сильні!
Слава Україні!
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК