Ще дві будівельні бригади з громад Вінниччини приступили до роботи у с.Калинівське, що на Херсонщині

Дата: 20.07.2023 14:18

У селищі Калинівське на Херсонщину вже приступили до роботи ще дві будівельні бригади, сформовані територіальними громадами Вінницької області.

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.

До відновлення зруйнованого житла калинівчан долучилася бригада з Лука-Мелешківської громади на чолі з головою громади Богданом Августовичем та бригада з Війтівецької громади на чолі з заступником голови тергромади Ігорем Павлюком.

«Другий тиждень в Калинівському працює бригада з Калинівської громади Вінницької області. До неї минулого тижня доєдналася механізована Ладижинська бригада, оснащена спецтехнікою та будівельники з Жмеринської і Дашівської громад. – наголосив очільник області. - Дякую вінничанам, дякую громадам, що долучаєтесь до відбудови нашої країни!»

Пліч-о-пліч відбудуємо!

Пліч-о-пліч переможемо!