Лікарі Інституту Амосова провели унікальну операцію - із серця військового з Вінниччини дістали кам'яний уламок

Дата: 21.07.2023 11:15

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.Фото без опису

Команду лікарів, яка врятувала життя захисникові, очолив директор закладу, провідний кардіохірург Василь Лазоришинець.

Ще рік тому військовий отримав важке поранення у голову. Підлікувавшись, він повернувся у стрій. Але нещодавно відчув, що його стан погіршився. Після КТ-діагностики Олександр дізнався, що має ураження серця.

Як зазначає директор Інституту Амосова Василь Лазоришинець, до цього часу фахівці закладу мали справу тільки з металевими, скляними та пластиковими уламками. Вінничанин став першим пацієнтом, якому із самого серця дістали кам’яний уламок.

Наразі Олександра вже виписали додому, його життю нічого не загрожує. Але і досі не зрозуміло, яким чином кам'яний уламок проник у серце військового.

«Зазначу, що лікарі з Ініституту Амосова і безпосередньо директор закладу Василь Лазоришинець неодноразово були у Вінниці і провели неодну складну операцію, а також ділились досвідом та консультували лікарів Вінниччини, - підкреслив очільник області. - Зокрема, було врятовано життя дитині з Миколаївської області, якій не було ще двох років. Вона мала вроджену ваду серця. Успішну операцію провела команда лікарів, яку очолив Василь Лазоришинець. Дякую, що наша співпраця будується на людських відносинах».