Відбулось чергове засідання оперативного районного штабу
Сьогодні, 21 липня 2023 року відбулось розширене засідання оперативного районного штабу з головами територіальних громад, в якому взяли участь керівники силового блоку району, члени оперативного штабу. Відкрив та вів засідання очільник району Олександр Гаврилюк.
На засіданні були опрацьовано актуальні питання:
- Про стан захисних споруд цивільного захисту в громадах району.
З даного приводу доповів прокурор Тульчинського району Пилип Хоменко, який акцентував увагу присутніх на безпеці та доступу в укриття громадян району. Окремо Пилип Леонідович зупинився на укриттях, в яких будуть перебувати діти під час навчання. «Не за горами початок нового начального року, ми маємо дбати про безпечне середовища дітей зараз, адже безпека школярів архіважлива. Комісійне обстеження, складення акту перевірки, приведення у відповідність відповідно до норм. Саме тільки за таких умов буде почато навчальний процес», - наголосив прокурор.
- Про стан виконання робіт з облаштування захисних рубежів в рамках попередньо поставлених задач Начальником обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим інформував особисто очільник району Олександр Гаврилюк.
- Начальник служби у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації Віталій Поліщук інформував про аналіз діяльності Служби у справах дітей РВА щодо окремих напрямків роботи.
За підсумками засідання оперативного районного штабу відповідним особам було дано доручення щодо порядку денного.