Участь у черговому засіданні Комісії з питань захисту прав дитини
Дата: 25.07.2023 10:19
Кількість переглядів: 53
25.07.2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини на якому розглядалися питання, що стосуються прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу які функціонують на території Тульчинського району.
Заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання Комісією було прийнято рішення, які передано на виконання за компетенцією.