Страшна ціна нашої свободи...

Дата: 25.07.2023 15:31

У глибокій скорботі вся Вапнярська громада. Стало відомо про загибель вірного сина Україна, патріота, мужнього та хороброго воїна Смоляка Сергія Івановича, 30 листопада 1994 року народження, уродженця Комаргородського старостинського округу, жителя смт.Вапнярка.

Старший сержант поліції Смоляк Сергій Іванович був поліцейським штурмового батальйону «Лють». 24 липня 2023 року, біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області, російський окупант обірвав його лінію життя.

Важко підібрати слова, щоб розділити горе втрати. Нестерпний біль за молоде життя, покладене на вівтар незалежності, нашої свободи.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельцям, усім хто знав, любив, цінував та поважав нашого Героя-захисника.

Йдуть у засвіти найкращі життя. Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією, героїчною пам’яттю і вічним болем.

Хай прийме Господь до квітучого саду, нашого Захисника, де немає сліз і печалі, низький уклін рідним за справжнього Героя України, який віддав молоде життя за Україну.

Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Відповідно до розпорядження селищного голови 25 та 26 липня оголошено Днями жалоби у Вапнярській громаді.

Вічна пам’ять Герою!