Шановні медичні працівники !
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем медичного працівника.
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому ваша професія завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.
Ви представники найшляхетнішої професії, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок.
Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я.
З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!
Дякуємо вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!
З повагою,
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК