Несамовите горе оповило Брацлавську громаду
Страшна та жорстока війна забрала життя Ведельського Юрія Леонідовича, 17 листопада 2000 року народження, жителя с.Бугаків Брацлавської територіальної громади.
Молодший сержант Ведельський Юрій Леонідович був командиром 1 відділення 1 взводу оперативного призначення, 7 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 3 батальйону оперативного призначення.
Він був надзвичайно добрим, людяним, щирим, як справжній патріот вірив у Перемогу України та до останнього свого подиху робив все для її наближення.
Проте, 22 липня 2023 року внаслідок ворожого мінометного, артилерійського обстрілу противником позицій населеного пункту Нововодяне Сватівського району Луганської області, отримав смертельне осколкове поранення.
Сміливий, справжній патріот, вірний син України, взірець мужності та незламності, саме таким Юрій Леонідович назавжди залишиться в пам’яті всіх тих, хто його знав.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя-захисника, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Слава кожному й кожній, хто бʼється заради свободи й життя людей!
Вічна пам’ять Герою!