У Вапнярській громаді відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 26.07.2023 15:42

Сьогодні, 26 липня 2023 року, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, разом із жителями громади провів в останню життєву дорогу старшого сержанта поліції Смоляка Сергія Івановича, який повернувся «на щиті». Присутні вшанували світлу пам’ять Загиблого, який віддав життя за незалежність Батьківщини, прийнявши свій останній бій 24 липня 2023 року, біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.

Також посадовець зустрівся з жителями громади, які завітали на виїзний прийом.

Серед опрацьованих питань:

• соціальна підтримка родин Захисниць та Захисників та  внутрішньо переміщених осіб;
  • допомога родині військовослужбовця, який перебуває в місцях несвободи внаслідок збройної агресії російської федерації.

Спільно із селищним головою Олександром Горенюком обговорив гострі питання громади, а саме:

• перехід з МП до УПЦ КП;
  • надання посильної допомоги на облаштування державного кордону;
  • підведення підсумків виконання звернень жителів громади за результатами  попередніх виїзних прийомів;
  • також із старостами територіальної громади було обговорено питання ліквідації наслідків вчорашнього буревію, який пройшов кількома громадами району .