Наслідки негоди у Вапнярській та Томашпільській громадах
Сьогодні, робочий день очільник району розпочався із інспектування наслідків негоди, яка 26 липня 2023 року пройшла Тульчинщиною.
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк оглянув населені пункти Томашпільської та Вапнярської громад.
Провів оперативну нараду із селищними головами Валерієм Немировським і Олександром Горенюком та старостами старостинських округів щодо ліквідації наслідків стихії .
Посадовці доповіли очільнику району про масштаби руйнувань в населених пунктах даних громад. Через сильний буревій було розмито дороги, порвано лінії електропередач, зазнали руйнувань покрівлі будинків, велика кількість повалених дерев унеможливила рух дорогами та вулицями.
За підсумками зустрічей, керівництвом громад прийняті рішення про самостійне усунення наслідків негоди. Комунальні служби, фахівці ДСНС та електрики потужно працюють аби якнайшвидше усунути пошкодження.