У  Томашпільському відділі Тульчинського РТЦК та СП призначено нового військового комісара

Дата: 27.07.2023 15:38

Сьогодні, 27 липня 2023 року було представлено начальника першого відділу Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майора Кучерука Олега Миколайовича.

На представлені були присутні начальник Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Ярослав Ліщина, начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, голова Томашпільської і Вапнярської селищних рад Валерій Немировський та Олександр Горенюк, представники підприємств, установ, організацій Томашпільської та Вапнярської територіальних громад, старости старостинських округів.

Після представлення, було проведено оперативну нараду щодо  забезпечення мобілізаційних завдань у Томашпільській та Вапнярській громадах.