Привітання з Днем медичного працівника в Томашпільській громаді
Сьогодні, 27 липня ми вперше святкуємо День медичного працівника. Ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України, відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського установлено в Україні професійне свято працівників сфери охорони здоровʼя — День медичних працівників, яке відзначатиметься щороку в цей день.
Перебуваючи з робочим візитом в Томашпільській громаді, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк привітав місцевих медиків з їх професійним святом.
Від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, очільник району побажав медикам Томашпільчини злагодженої роботи, взаємоповаги в колективі, успіхів в боротьбі за здоров'я пацієнтів, а також всіх добрих благ в особистому житті.
«Дякую нашим янголам в білих халатах. Усім працівникам сфери охорони здоров’я за відданість справі та цілодобову працю. Для вас немає вихідних і свят, ви 24/7 рятуєте життя українських громадян, вражаючи своїм професіоналізмом. Ви обрали надскладну професію та за покликом серця щодня самовіддано служите людям. Уклінно дякую вам за вашу роботу", – сказав Олександр Гаврилюк.
Спільно з селищним головою, кращих з кращих фахівців нагороджено грамотами департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації, Тульчинської районної військової адміністрації, Томашпільської селищної ради.