Денис Шмигаль та Олена Зеленська оглянули спортивний комплекс, облаштований для маломобільних груп населення у Вінниці

Дата: 27.07.2023 16:02

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль з Першою леді України Оленою Зеленською та з урядовою командою під час робочої поїздки у Вінницю ознайомилися зі спорткомплексом місцевої спортивної школи, особливістю якого є те, що він повністю облаштований для маломобільних груп населення.Фото без опису

«Ми визначили безбар’єрність як ключовий параметр у відбудові. На жаль, війна травмує — як військових, так і цивільних. І кожен з них повинен мати рівний доступ до послуг, почуватися у своїх громадах комфортно. Цей заклад має стати взірцем для влади на місцях у процесі відновлення в питанні перетворення спорткомплексів у доступний простір для всіх громадян», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що у спорткомплексі, де є басейн, атлетичний зал, відділення для різних видів спорту, також мають змогу проходити реабілітацію військові.