Відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня української державності
Другий рік поспіль 28 липня в Україні відзначають свято української державності. Володимир Зеленський підписав закон про запровадження свята під час урочистостей до Дня Незалежності у 2021 році.
День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Ми цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.
Сьогодні, в Тульчинській громаді відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня української державності.
У заходах взяли участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із своїм заступником Сергієм Чепернатим, голова районної ради Василь Неборецький, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, гості та жителі міста, військовослужбовці, громадськість.
У день державного свята відбулось урочисте підняття Державного Прапора України під виконання Державного Гімну України.
Після закінчення офіційної частини посадовці поклали квіти до меморіального комплексу «Борцям за незалежність України» та пам’ятника Т.Г.Шевченка, вшанували хвилиною скорботного мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет та цілісність нашої України.