Привітання медиків Піщанщини з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника
Перебуваючи з робочим візитом в Піщанській громаді, заступники начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій та Сергій Чепернатий від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова та начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка привітали медиків КНП «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради.
Посадовці висловили слова глибокої поваги, подякували за професіоналізм, турботу, безкорисливість та готовність допомогти. Наголосили на важливості роботи медиків для суспільства та кожної людини.
Грамотами Тульчинської районної військової адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника відзначено:
-
колектив медичних працівників клінікодіагностичної лабораторії КНП «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради;
-
Заяць Тетяну Андріївну – лікаря загальної практикисімейного лікаря Піщанської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
-
Рябову Лесю Михайлівну – лікаряпедіатра Піщанської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
-
Бойчука Олександра Вікторовича – брата медичного Піщанської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.