Він любив життя, але віддав його за Батьківщину!

Дата: 29.07.2023 14:13

Такий нелегкий час, йде війна, гине цвіт нації, російська навала всіляко намагається відібрати у нас волю та незалежність. Дорогою ціною - ціною життів наших Захисників та Захисниць їм не вдається реалізувати кривавих  задумів.

Трагічна новина прийшла на тульчинську землю. Від рук окупантів помер Пушкар Василь Леонідович, 04 квітня 1981 року народження, уродженець с.Торків Шпиківської громади.

Старший сержант Пушкар Василь Леонідович був командиром бойової машини – командиром 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти.

Під  час виконання обов'язків військової служби, завдань пов'язаних із захистом Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області, 20 червня 2023 року, отримав тяжкі поранення.  Наш Захисник боровся за життя, проте 28 липня 2023 року життєва зірка Героя-захисника навіки згасла.

У травні 2015 року Василь Леонідович був учасником АТО, учасником бойових дій. У березні 2023 призваний до Лав Збройних сил України.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині загиблого, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

31 липня 2023 року навколішки та з квітами в руках, чекатимуть на малій Батьківщині нашого Героя-захисника, аби зустріти та провести до місця вічного спочинку.

Герої не вмирають, вони поповнюють ряди небесного війська та вічно живуть у памʼяті тих, хто їх любив.

Памʼять про Василя Леонідовича назавжди залишиться в наших серцях!

Вічна пам’ять Герою!