Поліг в бою за Батьківщину

Дата: 30.07.2023 17:13

Жахлива новина знову прийшла в Городківську громаду. Ще одне життя обірвала клята війна. Янголом неба став Шпак Юрій Валерійович, 15 вересня 1988 року народження, житель с.Городківка.

Солдат Шпак Юрій Валерійович був старшим стрільцем-оператором 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону.

Наш Герой-захисник був відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, стримуючи агресора на Запорізькому напрямку, 27 липня 2023 року, під час виконання бойового завдання в результаті артилерійського обстрілу противником отримав поранення несумісні із життям.

Лише серце знає всю глибину смутку за рідними, душі яких полинули в небо навіки. Залишається з нами пам'ять про них - світла, як сльоза, вічна, як вогонь, що крізь земне життя віє німим спокоєм, зберігаючи назавжди теплі спомини про всіх, кого вже ніколи не повернути.

У ці гіркі хвилини Тульчинська районна військова адміністрація розділяє горе родини та непоправну втрату, всі ми схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають, вони покидають поле битви, щоб оберігати Україну з небес.

Вічна пам’ять Герою!