На Вінниччині провели курс із освоєння навичок психологічної самодопомоги для дружин захисників

Дата: 31.07.2023 14:11

Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА продовжує системно працювати у напрямку підтримки родин ветеранів війни і членів загиблих Захисників України.

У вихідні для дружин загиблих Героїв провели захід «Курс із освоєння навичок психологічної самодопомоги». З учасницями працювали найкращі психологи, які навчили технікам подолання стресу та боротьби із негативними емоціями.

Ключова мета – полегшити непростий період кожній дружині та матері, допомогти вирішити труднощі і проблеми, які виникають. Нині для родин військових важлива будь-яка форма підтримки.

Довідково. Захід відбувся у рамках виконання Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2022-2026 роки.

#Тияк