Державна нагорода з рук Президента України
Днями, перебуваючи з робочим візитом на Миколаївщині, Президент України Володимир Зеленський завітав до хірургічного відділення лікарні де поспілкувався з дітьми, які лікуються після мінно-вибухових травм, яких вони зазнали під час обстрілів регіону.
Глава держави подякував медикам за їх роботу, за повернення до життя дітей та привітав з професійним святом - Днем медичного працівника та нагородив відзнаками.
Серед числа нагороджених був і наш земляк.
За вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку та високий професіоналізм, відповідно до Указу Президента України від 25 липня 2023 року № 446/2023 нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня – Рузяка Руслана Валерійовича — підполковника медичної служби.
Руслан Валерійович народився в смт.Крижопіль Тульчинського району, закінчив Крижопільську СЗШ №1, здобув медичну освіту. Обіймає посаду начальника відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Миколаївського військового госпіталю.
Тульчинська районна військова адміністрація вітає Руслана Валерійовича з отриманням державної відзнаки, яку він отримав особисто з рук Президента України Володимира Зеленського.
Ми пишаємось земляком та дякуємо за врятовані життя українців, бажаємо міцного здоров’я, витривалості та сил, мирного неба та Перемоги!