Місцеві бюджети Вінниччини отримають субвенцію на створення мережі спецслужб підтримки осіб, які постраждали від насильства

Дата: 01.08.2023 10:11

Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, загальна сума розподіленої субвенції склала 8 205 900 гривень. Фото без опису

За рішенням обласної комісії кошти отримають чотири територіальні громади: Бабчинецька, Липовецька, Оратівська та Тульчинська.

До співфінансування проєктів долучиться також Фонд ООН в галузі народонаселення.

«Мережа закладів для осіб, які постраждали від насильства у Вінницькій області, невпинно розширюється. Нещодавно відкрили два центри у Літинській та Томашпільській громаді. Велика відповідальність лягає саме на місцеві ради. – наголосила посадовиця. - Від них, чи не в першу чергу, залежить чи стануть стануть ці служби «острівцями» допомоги та безпеки, чи надаватимуть якісні соціальні послуги людям. Кожна людина має бути захищена! Це те, до чого ми прагнемо».