Тульчинщина  втратила ще одного Героя

Дата: 01.08.2023 16:47

Йде війна, на якій українське військо демонструє усі найкращі чесноти, якими може обдарувати людину Господь, природа та власне прагнення бути Людиною. Наші оборонці доблесно б’ють окупантів, роблячи все можливе й неможливе задля того, аби Україна залишалася вільною, цивілізованою державою. Державою, в якій поважають людину як особистість, в якій у шані – повноцінно жити, віддано працювати, народжувати й зрощувати дітей, радіти успіхам своїм власним та їхнім, радіти успіхам своєї країни. За таку світлу й високу мету українські воїни віддають життя.

Знову трагічна та безмежно болісна звістка прийшла в Томашпільську громаду. Злетів у вирій небесного війська Лозінський Микола Миколайович, 1971 року народження, житель с.Ракова.

Наш Герой-захисник став на захист Батьківщини від навали російських окупантів 11 лютого 2023 року. Старший  солдат Лозінський Микола Миколайович був старшим оператором 2 відділення взводу протитанкових ракетних комплексів 1 механізованого батальйону.

Під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Невське Луганської області, отримав поранення, внаслідок яких 27 липня 2023 серце Миколи Миколайовича навіки зупинилось.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім тим, хто знав, любив та поважав нашого Героя-захисника. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Вічна пам’ять та шана Герою!