Незламний… Нескорений… Неспинний…
27 липня обірвалось ще одне життя українського воїна. В результаті артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Роботине Запорізької області загинув Резнік Олександр Сергійович, 1989 року народження, уродженець с.Городківка.
Солдат Резнік Олександр Сергійович був номером обслуги першого мінометного взводу мінометної батареї 3-го батальйону оперативного призначення західного ОТО Національної Гвардії України.
Тульчинська районна військова адміністрація розділяє біль скорботи та приносить щирі співчуття родині, близьким і побратимам полеглого Героя-захисника. Його внесок у нашу перемогу безцінний.
Ми були, є і будемо вільними, сильними та незламними. Завдячуючи таким Героям як Олександр Сергійович, пам'ятаємо ціну незалежності та свободи.
За рішенням родини свій останній спочинок най Герой-захисник знайде в селищі Томашпіль. Чекатимемо нашого Захисника аби провести його в останню життєву дорогу.
Вічна слава і пам’ять нашому Герою!