... Найкращі з кращих падають від куль...
Невимовний біль сковує душу та розриває серце. Страшна звістка сколихнула сьогодні Тульчинську громаду. У вічність відійшов Буженко Роман Анатолійовича, 08 березня 1977 року народження, житель міста Тульчин.
Роману Анатолійовичу були притаманні найкращі якості. Він був порядною та чесною людиною, мав велике та добре серце, поважав старших, був щирим другом, який завжди протягав руку та підкладав плече допомоги. Люблячий син, коханий чоловік та найкращий батько донечкам.
Під час вторгнення російського окупанта наш Герой-захисник став на захист своєї сім’ї, родини, Батьківщини та кожного з нас. Плече в плече, разом із побратимами, як справжній воїн-оборонець, безстрашний захисник гнав окупанта з української землі.
Буженко Роман Анатолійович був головним сержантом комендантського взводу. 31 липня 2023 року, внаслідок мінометного обстрілу в районі населеного пункту Урожайне Донецької області наш земляк загинув смертю хоробрих.
Роман Анатолійович ніколи не ховався від труднощів, мужньо приймав виклики долі, адже попереду були плани на життя, радість та гордість за здобутки дітей. Скільком мріям окупант не дав здійснитися...
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття батькам Анатолію Олексійовичу, Тетяні Павлівні, дружині Терезі Петрівні, донькам Соломії, Єві, Ніці, брату Олексію з сім’єю. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України.
Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію боротьби українського народу.
Вічна пам’ять Герою!