Виїзний прийом в Брацлавській селищній раді
Традиційно, щосереди в територіальних громадах Тульчинського району здійснюються виїзні прийоми громадян. Так, 02 серпня 2023 року, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк відвідав Брацлавську громаду. На прийом завітали громадяни яких турбували: організація пасажирських перевезень в територіальній громаді та робота поліцейського громади. Також очільник району поспілкувався та опрацював звернення дружини пораненого захисника з с.Вовчок.
Усі питання, які порушувались місцевими жителями взяті в роботу та перебувають на особливому контролі начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка.
За підсумками виїзного прийому проведено нараду з селищним головою Миколою Кобринчуком на якій опрацьовано питання соціального супроводу родин Захисників та Захисниць, внутрішньо переміщених громадян. Окремо керівник району та громади зупинились на участі громади в укріплені державного кордону.
Від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова для навчальних закладів громади було вручено «Школу в коробці».
Спільно із селищним головою очільник району оглянули КНП ''ЦПМСД «Брацлавської селищної ради». Поспілкувались з колективом та обговорили перспективи ремонту закладу.
Також було зосереджено увагу на підготовці навчальних закладів до початку навчального року. Обговорено план об’їзду закладів та можливу форму навчання учнів. Посадовці здійснили моніторинг укриття Брацлавського ліцею № 1.