Вінничани активно долучаються до національного спротиву

Дата: 03.08.2023 15:58

В Могилів-Подільському районі продовжується проведення ряду заходів в рамках національного спротиву. Днями там пройшло навчання інструкторів з бойовим досвідом та воїнів ДФТГ.Фото без опису

Ввідний інструктаж і старт вишколу з опорою на гарт набрав обертів. Досвідчені інструктори надавали загальновійськові знання теоретичної частини та виконували  практичні вправи, що дало змогу швидко засвоювати прийоми та опановувати нові навички.

Вчили також грамотним та правильним діям рятівної тактичної медицини. Примітно, що кожен намагався «на льоту» засвоїти «техніку» непростих завдань.

Обов’язковим «ритуалом» зазначених занять було відточення вмінь поводження зі зброєю, адже це вагомий аргумент професійності військового.

Поряд з тим, навчальні групи відпрацювали послідовність і роль кожного воїна в умовах польових «баталій» та в межах населеного пункту.

Зазначимо, що головна мета заходу була реалізована. Громадяни залучені до дій спрямованих на забезпечення безпеки території та готові до спротиву.

Враховуючи зацікавленість громадян, такі навчання стали популярними і масовими. А це відповідає духу часу і викликам.