Рятувальники застерігають
Вже з сьогоднішнього дня, протягом двох днів на Вінниччині синоптики прогнозують найвищий рівень пожежної небезпеки
В зв’язку із цим, надзвичайники області посилили свою превентивну роботу з напрямку запобігання. Щодня, у всіх районах області, особливо на місцях, де наразі в активний фазі триває жнивна кампанія, фахівці ДСНС працюють у режимі нон-стоп.
Рятувальники наголошують, що під час найвищого рівня пожежної небезпеки потрібно не лише аграріям бути на сторожі, а й пересічним громадянам, оскільки, останні, зачасту, провокують пожежі на відкритих територіях, які з вітром поширюються на угіддя, лінії електропередач, лісові насадження та житловий сектор.
Якщо ви стали свідком надзвичайної події, не кваптеся, а одразу повідомляйте про пожежу на лінію 101.