Крає серце сумна звістка…

Дата: 05.08.2023 17:31

Від нас у вічність пішов наш земляк, патріот, захисник та Герой, що воював за мир і свободу нашої країни. Невимовний біль охоплює серце. Загинув молодий, сповнений сил, мрій про майбутнє, який не задумуючись пішов на захист рідної землі та кожного з нас.

Янголом неба став Дятлюк Юрій Юрійович, 12 грудня 1988 року народження, житель с.Крикливець Крижопільської громади.

Солдат, Дятлюк Юрій Юрійович був старшим сапером інженерно-саперного взводу  аеромобільного батальйону.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, 3 серпня 2023 року внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Мар’їнка Донецької області, наш Герой-захисник загинув.

За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег та підлеглих. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення. Намагався підтримувати високий моральний дух, вникав у турботи оточуючих. З розумінням ставився до питань, що  виникали  та враховував їх. На критику та зауваження реагував адекватно,був здатний критично оцінювати свою діяльність, стійко переносив інтенсивні навантаження.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усій громаді. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Юрій Юрійович залишив цей світ з честю, гідно, безстрашно, як великий Син свого народу.

Схиляємо голови перед пам‘яттю справжнього Героя.

Світла пам‘ять, низький уклін і вічна слава!

Герої не вмирають!