Робочий тиждень начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк розпочав на теренах Городківської громади.
Очільник району взяв участь у позачерговій 38 сесії 8 скликання Городківської сільської ради. На якій депутатами розглянуто єдине питання: «Про передачу у 2023 році міжбюджетного трансферту з місцевого бюджету до обласного бюджету у 2023 році». Олександр Анатолійович довів до депутатського корпусу та громадськості повноту та актуальність питання підготовки до осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану та передачі в користування ГТС району державному підприємству АТ «Вінницягаз».
Не оминув увагою і захисні споруди, які діють в громаді. Начальник РВА оглянув укриття ДУ «Крижопільський виправний центр (№113)» та Городківській ліцею № 2 ,пересвідчився у їх спроможність функціонування. Та наголосив, що метою забезпечення максимальної безпеки громадян, роботи з удосконалення захисних споруд повинні продовжуватись.
При очній зустрічі з відповідальними особами дирекції навального закладу та відділу освіти громади домовились про конкретні вдосконалення з метою оптимізації роботи ліцею й максимальної зручності для дітей та освітян. «Роботи мають бути виконані до початку навчального року. Безпека дітей вкрай важлива, ми не повинні нею нехтувати», - наголосив Олександр Гаврилюк.