Колісника Олександра Анатолійовича відзначено почесним нагрудним знаком «Хрест хоробрих»
Славиться українська земля господарями, які вміють трудитись на благо держави. Так само вміло вони вміють її і захищати.
З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів, велика кількість чоловіків стали на захист Батьківщини. Мужньо та героїчно наші військовослужбовці дають відсіч ворогу, женуть його геть з української землі. Серед лав оборонців наш земляк – Колісник Олександр Анатолійович, житель с.Клебань Тульчинської громади.
За героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя під час участі у бойових діях, а також із встановлення та підтримання миру і безпеки Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного «Хрест хоробрих» вручено Коліснику Олександру Анатолійовичу.
Пишаємось та щиро вітаємо нашого Земляка. Дякуємо за захист Батьківщини! Ангела-охоронця вам, Олександре Анатолійовичу, козацького здоров’я, Перемоги!
Слава воїнам!
Слава Україні!