Роботи щодо облаштування кордону тривають
Дата: 09.08.2023 11:11
Кількість переглядів: 128
Продовжується робота щодо облаштування окремих частин прикордонних рубежів на території району, які знаходяться на особливому контролі начальника районної військової адміністрації.
За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, 8 серпня 2023 року Олександр Гаврилюк провів чергову оперативну нараду з усіма зацікавленими сторонами та відповідальними особами з метою аналізу, моніторингу та пришвидшення виконання усього комплексу робіт.
Очільник району відзначив, що жодна з громад району не стоїть осторонь та посильно підклала плече для всебічної допомоги.
За підсумками засідання відповідальні особи отримали доручення щодо продовження реалізації поставленого керівництвом завдання.