Депутати Крижопільської селищної ради підтримали єдине питання порядку денного
Дата: 09.08.2023 11:22
Кількість переглядів: 92
Вчора, 8 серпня 2023 року відбулась позачергова 36 сесія селищної ради 8 скликання. В роботі якої взяв начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Депутатами опрацьовано питання: «Про надання згоди на підписання договору щодо заміни сторони в зобов’язанні за договором користування складовими Єдиної газотранспортної системи України».
Дане рішення депутати селищної ради підтримали.