Сумним набатом в селах і містах звучать слова: «Герої не вмирають!»

Дата: 09.08.2023 15:39

Сьогоднішній день приніс ще одну страшну звістку в наш район. Ще одного Героя втратила Шпиківська громада. Лави Небесного війська поповнив Софіїн Ярослав Сергійович, 30 квітня 1998 року народження, житель с.Юрківка.

Солдат Софіїн Ярослав Сергійович був снайпером (2 категорії). Наш Герой-захисник був відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і Незалежність, 6 серпня 2023 року під час артилерійського обстрілу отримав поранення несумісні із життям.

Він був одним із титанів, які  тримали Бахмут.

Ярослав Сергійович  був відважним воїном, незрадливим другом, патріотично налаштованим українцем, справжньою, щирою людиною.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття батькам Світлані та Сергію, братику та всій родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Герої не вмирають, вони покидають поле битви, щоб оберігати Україну з небес.

Назавжди в пам'яті!

Назавжди в строю!